Internetinių svetainių kūrimas

Internetinė Jūsų verslo svetainė – tai ne galimybė. Tai būtinybė, kuri Jums padės pasiekti daugiau! Ieškote efektyviausios reklamos,  kuri padėtų nusimesti nematomumo apsiaustą ir tapti konkurencingu rinkoje? Internetinė reklama – efektyviausia šiuo metu egzistuojanti galimybė, kuri padeda būti matomu, išgirstu ir naudingu. Ir tam reikia tik profesionaliai sukurtos internetinės svetainės, ką mes Jums galime pasiūlyti.

KAIP ATLIEKAMI SVETAINĖS KŪRIMO DARBAI?

Sutinkate, kad internetinės svetainės kūrimas Jums yra reikalinga paslauga? Tokiu atveju kartu dirbdami sukursime reprezentatyvią, lanksčią, lankomą ir estetiškai patrauklią internetinę svetainę, kuri leis ne tik tvirtai žengti pirmuosius verslo žingsnius, tačiau taip pat pakoreguoti veiklos kelią, jeigu iki šiol nebuvo patenkinti Jūsų poreikiai.

Kiekvienas klientas turi savo supratimą, kaip turi atrodyti jo internetinė svetainė, koks esminis jos „kabliukas“, pritraukiantis klientus. Tuo tarpu specialistas į viską žiūri iš techninės pusės, tad suderinę šiuos du gebėjimus ir komponentus gauname puikų rezultatą.

Svetainės kūrimas pradedamas nuo idėjos, šablono formavimo, kurie vėliau virs realybe. Siūlome šiuolaikiškas, prie inovatyvaus klientų poreikių pritaikytas internetines svetaines. Pirmiausia atliekama kliento poreikių analizė ir išsiaiškinus detales jos derinamos prie galimybių.

Aptariamas ir realizuojamas svetainės dizaino kūrimas, įvertinami klientų poreikiai ir konkurentų pasiūlymai. Integruojama turinio valdymo sistema, paaiškinama, kaip ja naudotis. Sukeliamas paruoštas turinys: tekstai, nuotraukos, video... Turinys – karalius, tad duokite klientams tai, ko jie nori. Galiausiai, pilnai paruošta internetinė svetainė perkeliama į Jūsų serverį.

Tinkamai ir reguliariai prižiūrima internetinė svetainė leis pasiekti našesnius rezultatus.

Internetinių svetainių įgyvendinamas etapais. Kiekvieno etapo metu nuodugniai konsultuojamasi su klientais, įvertiname jų poreikius bei derinamės prie jų.

 • Pirmoji konsultacija, idėjos aptarimas
 • Kliento poreikių analizė
 • Biudžeto galimybių aptarimas
 • Konkurentų analizė
 • Internetinės svetainės kūrimas
 • Svetainės įvertinimas, korekcija
 • Apmokymas kaip naudotis puslapiu
 • Svetainės priežiūra ir el.komercija

KIEK KAINUOJA INTERNETINĖS SVETAINĖS KŪRIMAS?

Kiekvienas projektas yra individualus, tad nežinant klientų poreikių sunku pasakyti, kokia gali būti kaina. Norėdami sužinoti kainoraščius – susisiekite su mumis individualiai. Kartu aptarsime smulkmenas, suderinsime biudžetą, įvertinsime galimybes.

KIEK LAIKO UŽTRUKS SVETAINĖS KŪRIMAS?

Kaip jau minėjome – teikiame itin greitas internetinės svetainės kūrimo paslaugas. Tačiau jeigu norite džiaugtis itin kokybiška, unikalia ir labai apgalvota svetaine – siūlome skirti laiko detalių derinimui, korekcijoms ir tobulumo siekimui. Norėdami susižinoti preliminarias datas – susisiekite ir kartu rasime Jums labiausiai tinkamą variantą.

KAIP NAUDOTIS INTERNETINIU PUSLAPIU?

Neturint patirties suprasti internetinio puslapio valdymo sistemą gali būti sunku. Tiesa, tik ne tokiu atveju, kai dirbate su mumis. Ne tik padėsime jums perprasti turinio valdymo sistemą, tačiau esant Jūsų poreikiams prižiūrime puslapį ir užtikrinsime, kad jis bus žingsneliu toliau nei konkurentai.

KODĖL JUMS REIKALINGA INTERNETINĖ SVETAINĖ?

Internetinės svetainės kūrimas prasideda nuo tikslo apibrėžimo. Šiuo metu internetinės svetainės dažniausiai kuriamos siekiant reprezentuoti verslą. Tam tikra prasme tai ir efektyvi reklama, ir tuo pačiu būdas skleisti klientams naudingą informaciją. Tiesa, internetinės svetainės gali atlikti informacinio pobūdžio funkciją, jos gali būti tinklaraščio tipo, žaidimų forma, forumų tipo. Tiksliai žinant savo poreikius  specialistams kur kas paprasčiau įgyvendinti Jūsų idėjas.

KOKIOS INTERNETINĖS SVETAINĖS REKLAMOS YRA GERIAUSIOS?

Internetinė svetainė jau pati iš savęs yra puiki reklama, kuri gali padėti Jūsų verslui tapti labiau žinomu, lengviau atrandamu ir tuo pačiu suskurti puikią reputaciją. Papildomas privalumas, kad mūsų internetinės svetainės draugiškos SEO aplinkai ir optimizavimui.

Norėdami plėsti savo verslo žinomumą taip pat naudokitės socialiniais tinklais, kurie padeda perduoti žinutę tiksliniams klientams ir tuo pačiu suburti ištikimų klientų ratą, kurie yra pasiruošę ne tik pirkti Jūsų prekes ir paslaugas, tačiau ir skleisti informaciją apie Jus. Galiausiai, Google AdWords ar kita mokama reklama, kuri taip pat padeda pasiekti tikslinę auditoriją ir išplėsti verslo žinomumą.

Kuo daugiau skirtingų reklamos galimybių pritaikysite – tuo geresnius rezultatus pavyks rasti. Rekomenduojame dėl reklamos pasitarti su mūsų profesionalais, kuriems internetinės svetainės yra kasdieninė duona.

AR SVETAINĖ GALI BŪTI KOREGUOJAMA?

Kintant verslui bei internetinių svetainių galimybėms, atsirandant naujiems įskiepiams ir moduliams – svarbu pasinaudoti pasiūlymais. Jūsų sukurta internetinė svetainė gali būti koreguojama, tobulinama ir plečiamos jos galimybės. Tinklalapis – dinamiškas reiškinys, kurį nuolat stengiamės pritaikyti prie klientų poreikių. Ypač svarbu reguliariai pildyti svetainės turinį, kad klientas būtų suinteresuotas pas Jus lankytis.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Interneto tinklapių kūrimas yra atsakingas, kruopštus ir labai lankstus darbas, tad norėdami džiaugtis gauti rezultatu – privalote kreiptis į geriausius. Kas jie tokie? Ogi mes, kadangi mūsų tikslas patenkinti visus klientų poreikius! Nėra neįgyvendinamos idėjos, yra tik skirtingi keliai, kuriais galima pasiekti tikslą!

 • Suprantame, kad skubančio pasaulio tempas labai greitas, tad taikomės prie kliento laiko ir galime pasiūlyti ypač greitus bei efektyvius tinklapio kūrimo darbus. Reikia išimtinai greitos paslaugos? Kreipkitės – susitarsime ir surasime tinkamą pasiūlymą!
 • Norite išsiskirti iš minios ir būti pastebėtas? Siūlome patrauklaus dizaino internetines svetaines, kurios kuriamos pagal Jūsų poreikius. Aptarkime individualaus dizaino smulkmenas ir aspektus, kurie užtikrins, kad visame internete būsite toks vienintelis!
 • Paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis. Siūlome akcijas ir nuolaidas, kurios padeda gauti efektyvias paslaugas už mažesnę kainą.
 • Internetinių svetainių galimybės plečiasi, tad norėdami būti žingsniu toliau nei konkurentai – privalote skirti laiko svetainės priežiūrai. Neturite galimybių? Palikite priežiūros darbus mums ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų svetainė visada bus inovatyvi.
 • Esame labai lankstūs, tad efektyviai reaguojame į kiekvieno klientų pageidavimą. Rūpinamės, kad kiekvienas klientas gautų užtektinai dėmesio ir kad kiekvienas jo pageidavimas virstų realybe.
 • Esame originalūs, kadangi mums labai svarbu, jog sukurta internetinė svetainė visame tinkle neturėtų brolio dvynio. Kad ji būtų unikali, kad ji būtų vienetinė ir kad ji būtų įsimenama!
 • Mūsų komandoje dirba skirtingi savo sričių profesionalai, kurie yra pasiruošę suteikti kokybiškas paslaugas ir užtikrinti efektyvią jūsų verslo plėtrą. Negaiškite savo laiko, palikite visus darbus mums!

Internetinių svetainių kūrimas yra mūsų aistra. Kiekviena svetainė daroma su dideliu atsidavimu ir rūpesčiu.