API integracijos

API sąsajos sukūrimas gali būti panaudotas įvairiam tam tikrų duomenų paėmimui/atidavimui tarp skirtingų sistemų.

Jeigu paprasčiau paaiškinti galime imti tokį pavyzdį : Jūs turite buhalterinę sistemą kurioje valdote daug informacijos, apie produktus, kiekius, kainas, tiekėjus, produktų aprašymus ir t.t Sugalvojate, kad norite pradėti produktų prekybą internetu ( e-komerciją). Ir jeigu turite pvz. kelis tūkstančius produktų, jums natūraliai kyla klausimas kaip viską galima supaprastinti.

Čia ir atsiranda API integracija. Mes sukrsime "įrankį" kuris apjungs šiuo atveju dvi sistemas buhalterinę sistemą ir el.prekybos svetainę. Darbai kurie gali palengvėti sukūrus tokią integraciją :

  • Prekės iš buhalterinės sistemos gali automatiškai persikelti į web svetainės sistemą. Atnaujinus ar papildžius buhalterinę sistemą naujomis prekėmis jos atsinaujina ir el.prekybos sistemoje ;
  • Prekių kiekių sinchronizacija vykdoma nuolatos. Pvz. web svetainės sistema visada matys tikslų prekių kiekį esantį buhalterinėje sistemoje. O pardavus prekę per web sistemą, kiekis automatiškai bus pamažintas ir buhalterijoje ;
  • Prekių kainų sinchronizacija. Pakeisite prekių kainą buhalterinėje sistemoje, ji pasikeis ir web svetainėje ;
  • ir daug kt.naudingų funkcijų pagal poreikį.

Tokių integracijų pagalba galime verslą smarkiai automatizuoti, išvengti papildomų resursų.

Jeigu neesate tikri kaip ir kur galima automatizuoti jūsų verslo procesus - kreipkitės į mus, papaskosime apie įvairias galimybes, apie individualias verslo valdymo sistemas ir kitus procesų efektyvumą didinančius sprendimus.