El. parduotuvių kūrimas

Elektroninis verslas šiuo metu yra vienas populiariausių būdų pradedant savo veiklą. Įteisinti jį yra paprasta, naudojantis skaitmeniniu marketingu reklamuoti galima pigiai, o pelnas bus juntamas net ir įdėjus sąlyginai mažai pastangų. Nieko keisto, kad vis daugiau žmonių džiaugiasi elektroninėmis prekybos teikiama nauda, kurios suteikė galimybę dirbti patogiu metu ir lanksčiai.

Pirmasis žingsnis el. prekyboje yra kreiptis į atsakingus profesionalus, kurie pagal Jūsų poreikius sukurtų Jums labiausiai tinkamą ir poreikius tenkinančią elektroninę prekybos svetainę. Siūlome savo paslaugas ir užtikriname, kad mūsų sukurta elektroninė parduotuvė pilnai patenkins poreikius ir užtikrins sėkmingą Jūsų verslo pradžią ir tolimesnius žingsnius.

KAIP VYKSTA ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS?

Nepaisant to, kad kiekvienas atvejis yra labai individualus, tačiau vystant elektroninę prekybos svetainę, ji realizuojama šiais žingsniais:

 • Pirmoji konsultacija
 • Kliento poreikių analizė
 • Finansinių galimybių įvertinimas
 • Elektroninės parduotuvės kūrimas
 • Apmokymai
 • Turinio priežiūra ir informacijos sukėlimas

Pirmosios konsultacijos metu aptariama verslo idėja. Norint sukurti gerą elektroninę prekybos svetainę reikia ne tik apgalvoti techninius dalykus, kurie yra susiję su platforma ir programavimo darbais, tačiau tuo pačiu įvertinti, kaip atrodo pačios internetinės parduotuvės idėja ir kokios priemonės gali padėti ją įgyvendinti. Juk kiekvienas verslas yra labai individualus ir suprantama, kad tik gerai apgalvojus kuo Jūsų verslas bus išskirtinis ir kuo jis lenks konkurentus – galima vertinti, kaip sukurti pačią internetinę parduotuvę, kad ji tenkintų poreikius.

Jeigu klientas jau kreipdamasis žino ko nori – tokiu atveju mūsų darbas yra realizuoti jo poreikius. Tačiau dažnas kreipiasi net ir pats tiksliai nežinodamas, kaip turi atrodyti jų verslas ir ko konkrečiai yra siekiama. Tokiu atveju padedame tą idėją išrutulioti link konkretaus rezultato, kuris vėliau Jums uždirbs pinigus.

Dažniausiai svarstymo metu iškart apgalvojama, koks dizainas tinkamiausias, kaip atrodys valdymo platforma, kaip vyksta skaitymo sistema ir panašiai. Visos šios smulkmenos gali nulemti pačios elektroninės prekybos vietos sėkmę.

Tinkamai paruošta ir veikiantis elektroninė parduotuvė reikalauja nuolatinės priežiūros ir dėmesio. Nuolatiniai rinkos tendencijų sekimai, atnaujinimai ir reklamos galimybės padeda verslui judėti į priekį. Taigi, labai svarbu efektyviai į juos reaguoti ir pritaikyti savo veiklai. Reikėtų nepamiršti, kad vien turėti elektroninę parduotuvę, sukelti produktus ir tikėtis greito uždarbio yra neįmanoma, pati parduotuvė yra įrankis su kuriuo reikia dirbti!

NORĖDAMI PROFESIONALUMO – RINKITĖS PROFESIONALUS

Neturint patirties elektroninių parduotuvių kūrimas gali kelti labai daug klausimų. Ir tai visiškai natūralu, kadangi net ir patiems geriausiems savo srities specialistams kartais kyla neaiškumų, į kuriuos reikia ieškoti atsakymo. Visgi, svarbiausia yra tai, kad visada įmanoma surasti tą atsakymą ir džiaugtis efektyviu rezultatu.

Būtent tokį profesionalumą Jums ir rekomenduojame. Mūsų tikslas visapusiškai patenkinti poreikius ir teikti geresnes paslaugas nei tikitės.

 • Konsultacijos yra nemokamos, tad jeigu turite kokių nors klausimų – būtinai klauskite ir mes padėsime jums sugrįžti atgal į tinkamą kelią. Kreipkitės gyvai arba kreipkitės telefonu, internetu, kad tik greitai ir efektyviai gautumėte atsakymus į visus Jums aktualius klausimus.
 • Mūsų kuriamos elektroninės prekybos svetainės jau yra pritaikytos paieškos sistemoms, tad be jokios papildomos reklamos pačios iš savęs jau yra geras pasirinkimas padedantis tapti kur kas labiau matomu. Jaunos elektroninės praduotuvės įžengusios į internetą turi įdėti labai daug pastangų, kad pavytų konkurentus. Kuomet be jokių papildomų investicijų el.svetainė jau turi SEO pradmenis – pirmieji jos žingsniai yra kur kas tvirtesni ir stabilesni.
 • Suprantama, kad elektroninės prekybos pradžioje dažniausiai būna labai mažai prekių, tačiau eigoje jų skaičius vis didėja ir atsiranda vis daugiau naujų skilčių, kurios vėliau vėl pripildomos atitinkamomis prekėmis. Taigi, labai svarbu tinkamai įvertinti ateities viziją, rinkitis rinkamą sprendimą techniškai numatant kur gali būti reikalinga plėtra (pvz. apjungimas su buhalterinėm sistemom ir pan.). Tuo pačiu užtikrinant, kad pats internetinis puslapis krausis labai greitai ir nesukels jokių nesklandumų klientams. Būtent tai Jums ir garantuojame. Lankstumą, kurio siekia kiekvienas inovatyvus verslas.
 • Kuriame elektronines parduotuves pagal Jūsų poreikius, tačiau net ir labai sudėtingų prekybos sistemų valdymas nebūtinai yra komplikuotas. Sukuriame taip, kad ir su internetu mažai patirties turintis asmuo pats galėtų nesunkiai valdyti. Apmokome ir esant poreikiui eigoje elektroninė prekybos svetainė gali būti koreguojama. Viskas todėl, kad patogu būtų tiek administratoriui, tiek klientui.
 • Puikiai suprantame savo klientų poreikį kuo greičiau pradėti savo verslą ir džiaugtis elektroninėmis parduotuvėmis. Būtent tai Jums ir siūlome suderindami tinkamą kainos bei kokybės santykį, kuris nepalieka abejingų.
 • Mūsų tikslas ne tik techniškai atlikti darbus, tačiau tuo pačiu įvertinti kuo daugiau detalių bei patarti klientui, kas jo atveju turėtų labiausiai tikti ir geriausiai patenkintų poreikius. Kiekvienas verslas yra individualus, tačiau mūsų patirtis leidžia pastebėti tam tikras tendencijas, kurios vėliau garantuoja verslo sėkmę.
 • Elektroninių parduotuvių kūrimas neatsiejamas nuo pritaikymo mobiliesiems įrenginiams. Responsive dizainas leidžia ne tik naršyti, tačiau ir pirkti naudojantis mobiliuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.
 • Garantuojame saugumą, kuris leis apsaugoti ne tik savo, tačiau ir klientų duomenis.

KAIP ATRODO KOKYBIŠKA ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ?

Kaip jau minėjome, kiekvienas verslininkas savaip suvokia, kokia internetinė prekybos svetainė geriausiai geba reprezentuoti konkrečiai jo verslą. Tačiau tam tikros tendencijos nulemia tam tikrus aspektus, kurie gali užtikrinti kur kas sėkmingesnę verslo pradžią. O toliau jau reikia labai efektyviai reaguoti į kintančios aplinkos poveikius, kadangi tai garantuoja, jog galiausiai pranoksite net ir konkurentus, kurie paslaugas teikia kur kas seniau. 

Nepamirškite, kad lengvai perprantamas turinys gali užtikrinti, kad klientas nesugaiš daug laiko, kol ras tai, ko jam reikia. Taigi, sudėtingumas ne visada reiškia, kad pati elektroninė parduotuvė yra geresnė. Tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad labai svarbu užsitikrinti, jog visas elektroninės prekybos svetainėje esantis turinys yra kokybiškas ir tenkina poreikius. Tekstai turi būti informatyvūs ir naudingi, o nuotraukos – kokybiškos. Lygiai taip pat kaip ir pačios parduotuvės dizainas, kuris negali trikdyti, turi būti estetiškai patrauklus akiai ir gal net perduoti žinutę.

Galiausiai, verta įsidiegti smulkmenas, kurios padeda kur kas paprasčiau apsipirkti. Vidinė paieškos sistema labai palengvina konkrečios prekės radimą. Jeigu užsakote reklamą – tai labai naudinga. Tuo pačiu rekomenduojama suteikti klientams galimybę po preke palikti komentarus, kurie leis ne tik pasidalinti savo patirtimi, tačiau tuo pačiu ir kitiems žinoti ko galima būtų tikėtis. Žinoma labai svarbu suteikti galimybę klientui patogiai atsiskaityti  už paslaugas. Visos šios smulkmenos gali nulemti sėkmingą Jūsų verslo funkcionavimą internete arba jų nebūvimas gali užkirsti kelią tinkamai verslo plėtrai.

Pigios paslaugos - kainuoja brangiausiai! Nepasimaukite ant pigių nekokybiškų el.prekybos sprendimų. Čia labai panašus komiškas palyginimas - pvz.AUTOMOBILIS, visi žino kas tai. Bet jeigu pasakysi, kad tau reikia raudono automobilio ir kreipsiesi į skirtingus pardavėjus, jie ir pasiūlys skirtingus, bet raudonus. Vienas jų kainuos dvigubai pigiau ir su laiku pastebėsi, kad tai yra visisiškas laužas..

Taip ir su svetainėm dvi vienodai atrodančios gali skirtis kainoje kelis kartus. Bet pigesnė kelis kartus yra ne bereikalo pigesnė ir su laiku tai išlenda.. Žmogus gali labai nusiviliti, kad nepasiekė tinkamo rezultato ir gali tekti investuoti per naują. Tad kreipkitės į profesionalus!