Verslo Valdymo Sistemų kūrimas

Šiuolaikinis verslas apima labai daug sferų, kurios turėtų padėti siekti našesnių rezultatų ir didinti vartotojų prieinamumą. Tiesa, dažnai versle vyrauja chaosas, kadangi tinkamai pasirūpinti skirtingais komponentais tampa labai sunku net ir tokiu atveju, jeigu esate subūręs didelę komandą. Geriausia alternatyva – verslo valdymo sistemos, kurios padės pamiršti rūpesčius ir darbus perkelti sistemoms, kurios automatizuotai padeda palengvinti kasdieninius įpročius. Tai lyg Jūsų asmeninis pagalbininkas, kuris tarnauja 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Ne Jūs dirbate informacinėms technologijoms, tačiau jos dirba Jums!

ERP SISTEMOS FUNKCIONALUMAS

ERP sistema – vienas patraukiusių verslo valdymo būdų, kuris gali padėti tvarkingai bei sistemingai laikyti informaciją, planuotis darbus, vesti apskaitą ir atlikti labai daug kitų funkcijų, kurios palengvina kiekvieno verslo funkcionalumą. Kiekvienos įmonės diegimo procesas turi būti individualus, kadangi skiriasi verslo poreikiai ir tuo pačiu, kokios funkcijos dažniausiai naudojamos, kokios yra būtinos siekiant našių rezultatų ir kurioms daugiausia reikia skirti dėmesio. Bene kaip pati svarbiausia funkcija yra įvardijama galimybė valdyti savo apskaitą, tačiau papildomai egzistuoja ir daugiau privalumų, kurie palengvina verslo funkcionalumą. Prie VVS prisijungti galimybę gali kiekvienas, kuriam yra suteikta tokia prieiga: vadovas, buhalteris, vadybininkai ir visi kiti. Vadybininkas visada gali papildyti informaciją, buhalteris susipažinti su atliktomis operacijomis, galiausiai, vadovas – peržiūrėti darbuotojų atliekamus darbus bei susipažinti su įmonės veikla ir pasiektais rezultatais. Patogiai matant realią situaciją bei dalinantis patirtimi galima kur kas paprasčiau priimti naujus sprendimus bei gerinti verslo našumą.

SISTEMŲ MODULIAI BEI DIEGIMAS

Sistemos pagrindinės dalys, kaip jau minėjome, gali kiek varijuoti priklausomai nuo kiekvieno verslo poreikių. Galima naudoti ne tik modulius, kurie jau yra VVS dalis, tačiau ir tuos, kurie, pagal poreikius, gali būti įdiegiami papildomai. Dėl savo universalumo - tai puikus pasirinkimas tiek labai didelėms įmonėms, pavyzdžiui, telekomunikacijų bendrovėms, kurios ieško būdų, kaip palaikyti artimesnius santykius su savo klientais, tiek mažesnėms, kurios siekia garantuoti sistemingą darbo našumą bei paprastesnį informacijos gavimą bei tikslingą jo panaudojimą.

  • Ryšių su klientais palaikymo modulis (Customer relationship management (CRM))
  • Gamybos valdymo procesų modulis (Supply chain management (SCM))
  • Įmonės veiklos vertinimo modulis (Business intelligence)
  • Ir daugelis kitų

Verslo valdymo sistemos labai dažnai palyginamos su smegenyse esančia nervų sistema ir procesais, kurie vyksta jūsų galvoje, kai vienu metu atliekate labai daug skirtingų funkcijų. Svarbiausia, kad sistema niekada nepavargsta ir nuolatos palaiko resursus, jau sukauptą informaciją ir suteikia galimybėms didesnį našumą.

SUBCONIT VERSLO VALDYMO KŪRIMAS – SIEKIANTIEMS PROFESIONALUMO

Verslo valdymo sistemų kūrimas ir įdegimas yra sudėtingas, atsakingas ir laiko reikalaujantis darbas, tad su kiekvienu klientu bendraujame individualiai, kad pavyktų įdiegti ir rasti labiausiai jo verslui tinkančius sprendimus.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Kiekvienas klientas mums labai svarbus, tad kūrimo metu palaikome ypač glaudžius santykius, bendradarbiaujame tiek, kiek klientui reikia, atsakome į visus klausimus bei padedame apsispręsti, kokie moduliai labiausiai tinka. Be patirties ši sfera gali atrodyti labai sudėtinga, tačiau mes kalbame Jūsų kalba, tad viską pateikiame labai aiškiai bei sistemingai.
  • Paslaugas suteikiame konkurencingomis kainomis. Orientuojamės prie klientų poreikių ir mažesnė kaina tuo pačiu garantuoja aukščiausią kokybę, kuri patenkins Jūsų poreikius.
  • Mūsų patirtis - ilgametė ir profesionali. Nuolatinis tobulėjimas ir stengimasis pranokti ne tik klientų, tačiau ir savo pačių poreikius garantuoja, kad suteiksime profesionalias paslaugas.
  • Net ir baigus darbus palaikome santykius su klientais. Jeigu iškilo kokie nors klausimai – būtinai susisiekite ir mes išspręsime iškilusius nesklandumus.
  • Sistemas kuriame naudodami pažangiausias programavimo kalbas. Tai mums leidžia būti konkurencingiems ir teikti aukštą kokybę.

Verslo valdymo sistemų kūrimas – mūsų kasdienybė, kuri leis kur kas paprasčiau prižiūrėti savo verslą. Siekti geresnių rezultatų turi kiekvienas inovatyvus verslas. O siekti su kokybiškomis priemonėmis – kur kas paprasčiau, greičiau ir tuo pačiu tikslingiau.

Jūs neturite taikytis prie SISTEMOS. SISTEMA turi būti pritaikyta JUMS! Tai mūsų DARBAS.

Apie mūsų verslo valdymo sistemą daugiau galite rasti čia www.verslo-valdymo-sistema.lt