COVID19- galimybės verslui ?COVID19 virusas ir susiklosčiusi situacija rinkoje nėra vien tik blogas dalykas yra ir tam tikrų privalumų.

Sutiksite, kad daug neigiamų dalykų įvyko/vyksta, dėl COVID19 poveikio, bet yra vienas BET, neretai krizių akivaizdoje daug verslų užauga, atranda naujų nišų ir t.t Viskas priklauso nuo mūsų požiūrio. Visada galima žiūrėti į problemą iš apačios, bet galima žiūrėti ir iš viršaus. O tai jau daug ką keičia iš esmės.

Tad klausimas kokios galimybės verslui COVID19 viruso metu ?

Ką daryti verslui Korona viruso metu?

Stebint situaciją užsienyje ir Lietuvoje matosi ypatingai didelis suaktyvėjimas verslų persikėlime į skaitmeninę erdvę. yes

  • Tie kas niekada nesvarstė apie savo internetinę svetainę - dabar jas jau turi arba kuriasi ;
  • Tie kas niekada nesvarstė apie e-prekybą/elektroninę parduotuvę - dabar jau kuriasi e- parduotuves ;
  • Tie kas niekada negalvojo, kad teks išmokti valdyti verslą nuotoliniu būdu - dabar kuriasi verslo valdymo sistemas ir įrankius pagal įmonės ir žmonių poreikius prisitaikant prie situacijos. ;
  • Tie kas atidėliojo SEO savo projektams - dabar aktyviai imasi SEO darbų ir grūdasi į eilę norėdami būti labiau ir lengviau randami ;

Žinoma gal ne visiems verslams pavyksta ar įmanoma greitai pasikeisti, bet taip pat nėra išeitis laukti sudėjus rankas. Reikalinga kantrybė, bet kantrybė nėra pasyvus laukimas atleidus darbuotojus, nukirtus visas išlaidas. Kantrybė yra perstrategavimas savo veiksmų plano nekeičiant savo TIKSLO. Visada yra išeitis, žiūrėkite plačiau!

Ko imits verslui kuris patiria sunkumų Korona viruso metu?

Atsakymas bus bendrinis ir nebūtinai tiks JŪSŲ verslui COVID19 metu, bet gal gausite lašelį įkvėpimmo ir imsitės veiksmų smiley

  • Pagalvokite apie visus įmanomus verslo perkėlimo į "internetą" scenarijus. Ši investicija Jums gali pasitarnauti ir situacijai pasitaisius.
  • Jeigu parduodate prekes fiziškai, susikurkite elektroninę parduotuvę. Kurkite iškart gerą projektą, pasidarykite jį apmąstydami pora metų į priekį, pagalvokite apie e-korecijos plėtros galimybes, pasitarkite su specialistais. Nesiimkite pigių greitų elektroninių parduotuvių kūrėjų paslaugų. Mokėsite vėliau du kartus ir sugaišite begalę laiko. Geras projektas reikalauja taip pat laiko ir investicijų, bet esmė yra žvelgti į ilgalaikę perspektyvą.
  • Jeigu teikiate paslaugas, pagalvokite ar įmanoma jas teikti pvz. susikurto internetinio puslapio pagalba? Gal esate kompetetingi specialistai ir galite teikti online konsultacijas?
  • Dabar verta pagalvoti ir investuoti į verslo valdymo sistemos kūrimą pagal savo įmonės poreikius. Susikurta sistema Jums leis dirbti lanksčiau, greičiau. Automatizuos procesus, panaikins pasikartojančius darbus. Susistemins informaciją. Gerai susikurta verslo valdymo sistema atslūgus COVID19 įtampai leis Jūsų verslui greičiau atkurti prarastas pozicijas rinkoje, tapsite modernesni, stipresni.
  • Nepamirškite, išeitis visada yra, mąastykite plačiau, pasitarkite dėl įžvalgų su darbuotoojais, neretai žmonės dirbantys įmonėje gali pametėti genialių idėjų kaip skaitmenizuoti verslą, kaip padėti jam augti ar išlikti Korona viruso ir krizės akivaizdoje. 
  • Kreipkitės dėl idėjų pas internetinių svetainių kūrėjus, pas ekomercijos projektų vystytojus, pas SEO specialistus, pas Verslo valdymo sistemų kūrėjus - jie dirba plačiai, neretai turi daug įdomių idėjų ir įžvalgų įvairiems verslams. Nebūkite vieni, dalinkitės savo problema ir rasite SPRENDIMUS.

Nepamirškite LAIMI TIE KAS IEŠKO IR BANDO! Laikas "suvalgo" tuos kurie nieko nesiima. 

Išlikite stiprūs, pasitikėkite savimi, tikėkite savo verslu ir atstumkite negatyvą yes