Svetainių kūrimas (kaina)

Svetainių kūrimas - atsakingas darbas. Internetinė parduotuvė ar svetainė – efektyvus būdas pradėti ir vystyti savo veiklą. Svarbiausia, kad pati internetinė parduotuvė/svetainė būtų ne tik patogi apsipirkimo platforma, tačiau ir tam tikrą žinutę skleidžiantis puslapis, kuris skatina ne tik klientus grįžti, tačiau taip pat paskatinti apie Jūsų paslaugas skleisti žinią.

Internetinių parduotuvių ar reprezaentacinių svetainių kainos kinta ir kiekvienas užsakymas yra labai individualus. Mums svarbu maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius, tad negalime nusakyti konkrečių skaičių, kol nežinome Jūsų verslo idėjos bei poreikių. Jeigu norite sužinoti konkrečius kainoraščius – susisiekite. Nemokama konsultacija leis Jums paprasčiau įvertinti savo galimybes, o mums geriau suvokti, koks yra Jūsų tikslas ir kokiomis priemonėmis galima būtų jį realizuoti.

INTERNETINIŲ PARDUOTUVIŲ/SVETAINIŲ KAINOS SVYRUOJA PRIKLAUSOMAI NUO DAUGELIO VEIKSNIŲ:

  • Įvertinama, kokio dydžio duomenų bazė Jums reikalinga.
  • Kokios funkcijos ir kokie įskiepiai reikalingi.
  • Įvertinamas ir puslapio dizainas bei logo, kurie gali būti sukuriami pagal Jūsų poreikius.
  • Meniu sudėtingumas.
  • Puslapio krovimo greitis.
  • Turinio pateikimas.
  • Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams/responsive dizainas.
  • El. parduotuvės/svetainės priežiūra.
  • Ir kitos detalės, kurios gali nulemti internetinės parduotuvės kainą.

Svarbiausia nepamiršti, kad norint vykdyti sėkmingą verslą – privalu maksimaliai atiduoti tiek daug jėgų ir laiko – kiek gali reikėti. Internetinės svetainės kūrimas gali reikalauti pakankamai daug laiko. Pinigai dažniausiai yra tik pašalinis aspektas, kuris matuoja investiciją ir kuris gali suteikti Jums kokybiškas paslaugas. Brangi internetinė parduotuvė ne visada yra kur kas geresnis pasirinkimas, lygiai taip pat kaip pigi ir paprasta - tikrai nebūtinai yra bloga. Svarbiausia, kad parduotuvė būtų pritaikyta prie verslo poreikių ir puikiai juos atskleistų bei gebėtų ne tik parduoti, tačiau ir perduoti žinutę.

Kiekvienos svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo kainos labai skirtingos, tad norėdami gauti tikslią informaciją rekomenduojame susisiekti su mumis. Ne tik apibrėšime sąmatą, tačiau taip pat ir atsakysime į visus svarbius klausimus, padėsime apsispręsti dėl smulkmenų ir suderinsime detales, kurios užtikrins kelią į sėkmę.

Pats geriausias laikas pradėti verslą yra dabar. Laukiame Jūsų skambučių dėl internetinės parduotuvės kainos.