SEO paslaugos

SEO paslaugos – galimybė nusimesti nematomumo apsiaustą ir būti ne tik žinomu, tačiau pačiu populiariausiu! Optimizacijos procesas susideda iš daugelio komponentų, kurie tarpusavyje padeda pasiekti optimalų rezultatą orientuotą ir didesnį verslo žinomumą, geresnę prekinio vardo reputaciją ir didesnes galimybes.

SEO paslaugos – tai internetinių svetainių optimizavimas, kurio metu naudojant natūralias paieškų sistemas maksimalus naršytojų srautas nukreipiamas į optimizuojamą svetainę. Didžiausias privalumas - organiškumas, kadangi kompleksinis internetinio puslapio sutvarkymas “pritraukia” naršytojus.

Kodėl verta rinktis SEO paslaugas?
• Daugiau nei 90 % žmonių informacijos internete ieško per Google paieškos sistemą. Pagerinus Jūsų puslapio pozicijos paieškos sistemoje – didesnis žmonių srautas apsilankys Jūsų svetainėje ir susipažins su Jūsų paslaugomis.
• SEO optimizacija nereikalauja jokių papildomų kaštų. Google AdWords atveju reikia mokėti už kiekvieną paspaudimą, o optimizacija skatina lankytis Jūsų puslapyje natūraliai.
• Optimizacija padeda pasiekti tikslinę auditoriją, kuri su Jūsų puslapiu susipažins įvedusi konkrečius raktinius žodžius geriausiai reprezentuojančius Jūsų paslaugas.
• Atlikus optimizaciją bus juntama ilgalaikė nauda.
• Aukštesnės pozicijos Google paieškos sistemoje sukuria autoritetingos internetinės svetainės įvaizdį.
• Sulaukę daugiau klientų savo internetiniame puslapyje pagerinsite ir savo verslo našumą, parduosite daugiau poreikių arba paslaugų.

SEO optimizacija yra sudėtingas, labai kruopštus ir daugelį skirtingų procesų apimantis darbas. Priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių galime pasiūlyti skirtingus optimizacijos etapus, kurie padės pagerinti pozicijas Google paieškos sistemoje. Juolab, priklausomai nuo svetainės – vienoms gali reikėti labai kruopščios ir visus etapus apimančios optimizacijos, kitoms gali reikėti mažų korekcijų.

SEO optimizacijos etapai:
1. Kliento poreikių analizė.
2. Įvertinama svetainė ir sudaromas jos optimizavimo planas.
3. Analizės būdu pasirenkami tinkamiausi raktiniai žodžiai.
4. Turinio parengimas, patalpinimas, taisymas.
5. Vidinės optimizacijos procesas.
6. Išorinės optimizacijos procesas.
7. SEO palaikymas, siekis dar labiau pagerinti pozicijas.

Nepamirškite, kad optimizacijos procesas reikalauja laiko. Tačiau tuo pačiu pasiekus aukštas pozicijas – pavyks jas užlaikyti ilgą laiką ir tam reikės labai mažų investicijų.
SEO paslaugos, galima sakyti, šiuo metu yra populiariausia reklamos galimybė. Kodėl? Įkyrios reklamos, kurios brukamos per prievartą – erzina, tad daugelis žmonių racionaliai renkasi organiškus pasiūlymus, ignoruoja įkyrias reklamas. Natūralūs Google rezultatai, kurie yra pasiūlomi pagal tam tikrus raktinius žodžius, yra tai, ko žmogus ieško, tad tokia reklama tampa kur kas patrauklesnė ir svarbiausia – visiškai nematoma vartotojui, tačiau labai efektyvi verslininkui.
Optimizacijos metu palaikomas glaudus ryšys su klientais. Taip stengiamasi pasiekti efektyviausią rezultatą. Ypač daug dėmesio skiriama vidinei optimizacijai, kadangi svarbu sutvarkyti ne tik techninius dalykus, tačiau ir vizualinius, kadangi lankytojai užsukę mieliau lieka tose internetinėse svetainėse, kurių valdymo meniu patogiai išdėstytas, spalvos neerzina, galiausiai, rasti reikalingą informaciją yra paprasta ir tai neužima daug laiko. Papildomas SEO tikslas – ne tik pasiekti geresnes pozicijas, tačiau ir pranokti konkurentus. Atliekamos analizės, kurių metu ieškoma stipriausių konkurentų internetinio puslapio pusių ir ieškoma būdų, kaip juos pranokti. Ne tik mokomasi iš svetimų klaidų, tačiau jos sutvarkomos ir pritaikomos optimizuojamam internetiniam puslapiui.

SEO paslaugos kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokia yra šiuo metu Jūsų internetinio puslapio pozicija, kiek darbų reikia atlikti, kokio jie sudėtingumo ir kitų kriterijų, kuriuos įvertinti galėsime, kai Jūs su mumis susisieksite.
Palikite savo internetinį puslapį mums ir mes pasieksime maksimumą, kuris įmanomas! Būkite matomi, būkite išgirsti, žinomi ir ne tik randami, tačiau ir ieškomi!