IT projektų valdymas Agile

Šiais laikais sėkmingai vystyti verslą – paprasta kaip niekada. Ne tik todėl, kad darbus labai palengvina technologijos, tačiau ir dėl pažangių specialistų, kurie visapusiškai pasirūpins Jūsų verslu ir užtikrins, kad viskas klostysis taip, kaip Jūs labiausiai pageidaujate. IT projektų valdymas, tinklapių kūrimas ar elektroninės parduotuvės kūrimas profesionalų rankose – greitas ir paprastas būdas pasiekti daugiau nei turite iki šiol.

 

IT PROJEKTŲ VALDYMAS APIMA:

 

  • Įvertinamas projekto reikšmingumas, tikslai ir konkurencija, kuri gali paskatinti kreipti veiklos kryptis ir keisti pasirenkama strategiją, kad būtų pasiekiamas didesnis veiklos lygis.
  • Antrojo žingsnio metu suformuojama techninė užduotis, kuri padeda konkrečiai įvardyti priemones, kurios padės projektui realizuotis. Įvertinama, kokia internetinio verslo platforma yra geriausia ir kuri gali padėti maksimaliai pasiekti pačius didžiausius rezultatus.
  • Renkama aktuali informacija apie teikėjus, analizuojama konkreti jų situacija, pateikiamos rekomendacijos ir suteikiami patarimai galintis padėti sutaupyti, tačiau pasiekti daugiau.
  • Užtikrinama, kad projektai vykdomi teisingai, pagal nurodytus žingsnius koreguojamas tikslas ir uždaviniai pagal poreikius.
  • Įvertinama projekto reklama bei pagalba, kuri gali užtikrinti kur kas sėkmingesnį bei funkcionalesnį verslo vystymą, kaip kad pateikiamas vizualus bei tekstinis turinys, pasirenkama skaitmeninio marketingo strategija, komunikacijos galimybės ir panašiai.

 

IT projektų valdymas reikalauja ne tik profesionalumo, tačiau ir visapusiško atsidavimo bei lankstumo, kuris gali padėti pasiekti maksimaliai geriausią rezultatą investuojant mažiausius kaštus. Palikdami internetinio projekto vystymo darbus profesionalams galite būti tikri, kad visi techniniai darbai bus atlikti už Jus, kai tuo tarpu visą dėmesį galėsite sutelkti ties verslo idėjos generavimu ir maksimalios naudos siekimu. Mūsų komandoje dirbantys žmonės nuolatos tobulėja, domisi, ieško ir atranda, tad reaguodami į besikeičiančias galimybes gali užtikrinti visapusišką IT verslo sėkmę. Nelaukiame, kol klientai kreipsis su problema. Mes ją išsprendžiame, kol jos dar nėra!

 

Projektų valdymas – kompleksiškas, visaapimantis ir labai lankstus darbas, kuris reikalauja nuolatinio tobulėjimo bei maksimalumo siekimo. Svarbiausia lanksčiai reaguoti į kintančios aplinkos poveikius bei prisitaikyti prie galimybių.

 

Suplanuotą projektą valdome Agile principu, t.y. projektas vykdomas etapais (sprintais). Dažniausiai vienas sprintas trunka 2 savaites ir per jį darome susiplanuotus ir su užsakovu pasitvirtintus darbus.

 

Baigę sprintą jį uždarome, iš parengtų užduočių archyvo susidedame užduotis į naują sprintą ir dirbame toliau. Agile principas yra geras tuo, jog visas projekto vystymas orientuotas į verslą - jei kuriuo nors sprinto vykdymo metu staiga atsiranda poreikis kažką pakeisti, pakoreguoti, tuomet kažką išimame iš "sprinto", įkeliame atnaujintą užduotį ir dirbame toliau.

 

Dar vienas Agile privalumas tas, kad projekto "deploymentas" vyksta kaip tik įmanoma dažniau. Nereikia laukti sprinto pabaigos, kad klientas matytų 2 savaičių pakeitimus.

 

Didelės apimties projektams naudojame papildomą testavimo aplinką, vadinamą "stage". Į ją nuolatos keliauja sistemos atnaujinimai pagal suplanuotas užduotis. Testavimai vyksta toje sistemoje, tuo pačiu ir klientas mato, kaip vyksta užduočių vykdymas. Kažkuriuo metu (po sprinto, arba pagal poreikį) daromas "deploymentas" į produkcinę aplinką t.y. atnaujinamas realus projektas.

 

Užduočių planavimui ir valdymui naudojame “Jira” programinę įrangą. Esant poreikiui suteikiame prieigą klientui. Jis gali matyti projekto eigą, sprendžiamus klausimus, vykdomų etapų eigą, progresą, problemines/kritines vietas ir t.t


 

Jūsų internetinis projektas – mums savas. Užauginsime jį!