PWA (Progressive web apps)

Progressive Web Apps tikslas – žiniatinklio programoms suteikti galimybę veikti taip pat pat kokybiškai kaip ir tikrosioms programoms. Tai yra visiškai nauja technologija, kurią išbando vis daugiau verslininkų, kurie siekia inovatyvumo, kokybės bei našiausio rezultatai už mažiausią kainą. Žygiuodami koja kojon su naujausiomis technologijomis – pasieksite daugiau nei Jūsų konkurentai.
Įdiegus šią progresyvią žiniatinklio programą Jūsų kompiuterio ekrane atsiras papildoma užduočių juosta, kuri, priklausomai nuo Jūsų poreikių bei platformos, paleis ir atitinkamą programą, kuri veiks optimaliai ir be jokių trukdžių, pritaikys naujinius. Nuo šiol nesunkiai pasieksite vietovės nuorodas, žiniatinklio kameros galimybes bei kitas panašias kasdieniam darbui reikalingas funkcijas, kurios veiks jas įgalinus. Taigi, net ir būdamos žiniatinklio programomis jos veikia taip pat kokybiškai kaip įdiegtos atskirai, tačiau neužima daug vietos, valdymas paprastas. Su Progressive Web Apps dirba tokie gigantai kaip Google, Microsoft, Mozilla, net Apple. Akivaizdu, kad būti pažangesniu yra labai paprasta.

Kodėl verta pasinaudoti Progressive Web Apps?

• Progressive Web Apps yra suprojektuotas panašiai kaip ir mobilios programėlės, tačiau pagal poreikius kiekvienas klientas gali pasirinkti jam tinkamą įdiegimo principą. Taip užtikrinamas maksimalus funkcionalumas ir labai paprastos panaudojimo galimybės, lengvas naršymas ir patogus duomenų išsaugojimas.
• Progressive Web Apps pasižymi optimalumu, kadangi jis veikia kur kas greičiau nei įprastos programos. Pagrindinė technologija automatiškai išsaugo tekstus, lenteles, vaizdus bei kitą turinį, kuris yra kuriamas programoje.
• Šių programėlių įdiegimas yra labai paprastas ir greitas. Siekiant įprastai atsiųsti mobiliąsias programėlėms reikia lankytis Google Play bei Apple Store, kuriose teks investuoti laiko ne tik ieškant reikalingos programėlėms, tačiau ir laukti, kol ji bus atsisiųsta. Tuo tarpu PWA padeda tiesiogiai atsiųsti norimą programą be jokių papildomų nukreipimų į Google Play ar Apple Store. Tai padeda sutaupyti laiko, kuris verslininkams yra labai svarbus.
• Dar vienas PWA privalumas – papildomos funkcijos, kaip kad “pranešimo paspaudimas”. Be jokio vargo galite paprastai stebėti atsirandančius pokyčius, kurie leis paprasčiau priimti kūrybinius sprendimus elektroninėse prekybos vietose, pasirinkti tinkamesnę marketingo strategiją.
Progressive Web Apps – tai inovatyus požiūris į įprastus dalykus, kuriuos mes naudojame kiekvieną dieną. PWA jau palaikomas tokiose platformose: Windows 10, Microsoft Edge, Bing, Google Chrome: Windows, Mac, Linux arba Chrome OS-PWA, Android sistemoje Google Chrome jau palaiko PWA įrengimą, taip pat, tokios naršyklės kaip: Mozilla Firefox, Opera ir Samsun". Nors Apple dar nėra toli pažengusi šioje srityje, tačiau jau galima naudotis Safari funkcionalumu.

Kodėl mes?
1. Užtikriname labai kruopštų ir atsakingą darbą, kadangi esame savo srities asai, kurie ne tik atsakingai dirba, tačiau kiekvienai detalei skiria labai daug laiko taip siekdami našiausių rezultatų.
2. PWA paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis, kadangi mes puikiai suprantame, kad mažiems verslams sunku vytis gigantus. Tiesa, viskas prasideda nuo pirmo žingsnių, tad teisingai žengus pavyks ne tik pasiekti, tačiau ir pranokti kur kas didesnius Jūsų konkurentus.
3. Efektyviai reaguojame į kiekvieną kliento užklausą, kadangi mes puikiai suprantame, jog nedirbant šioje sferoje gali kilti labai daug klausimų. Pateiksime atsakymus Jums suprantama kalba, rekomenduosime bei padėsime net ir pačius sudėtingiausius darbus atlikti kur kas paprasčiau bei lanksčiau.
4. Nuolatos domimės technologijomis, tad patys pirmi sužinome apie naujinius, kuriuos perduodame ir savo klientams. Mums svarbu, kad kiekvienas žinotų apie galimybes ir galėtų jomis pasinaudoti siekiant geresnių rezultatų.
Progressive Web Apps – galimybės, kurios padės pasiekti daugiau!