Logotipų kūrimas

Kiekvienas verslas privalo turėti išskirtinį savo veiklos ženklą, kuris reprezentuoja, kuria reputaciją ir padeda klientams jį atpažinti. Pirmasis naujo verslo žingsnis – logotipo kūrimas. Tai ne tik emblema, tai Jūsų veiklos pagrindas, misija, vizija ir tikslai. Reprezentatyvus logotipas – kelias į sėkmę.

 

JŪSŲ VERSLO IDĖJA

 

Kurdami logotipą įvertiname Jūsų verslo idėją, įvertiname įmonės tikslus, viziją, perteikiame žinutę. Analizuojame konkurentus, kad Jūsų logotipas ne tik būtų kitoks, tačiau kad jis būtų išskirtinis, patrauktų dėmesį, pranoktų visus kitus. Akivaizdu, kad logotipo kūrimas – tai ne tik piešimas. Tai detali analizė ir skirtingų komponentų įvertinimas.

 

ĮVAIRŪS FORMATAI

 

Logotipas yra lankstus, kuriamas įvairiais formatais, kad būtų galima jį naudoti skirtingose vietose, terpėse, medžiagose. Juk logotipas naudojamas ne tik internetinėje erdvėje, tačiau ir spaudoje, ant lankstinukų. Orientuojamės į skirtingų klientų poreikius ir suteikiame tokias paslaugas, kokios labiausiai tinka Jums.

 

KUR RIBA?

 

Logotipų kūrimas yra labai kruopštus ir lankstus darbas, kadangi vienas mažiausias ženkliukas turi perteikti ilgą idėją. Tai suvokdami logotipą „auginame“. Įvertiname skirtingas koncepcijas, išanalizuojame ne tik kliento, tačiau ir vartotojų poreikius, kol galiausiai gauname tobulą rezultatą efektyviam verslo reprezentavimui.

 

Dažnas klientas nori, kad logotipas būtų ryškus, didelis, tačiau tuo pačiu iš smulkių detalių, gal net ne sudėtingas. Nepamirškite, kad logotipo esmė – minimalizmas, kuris geba perteikti idėją. Galbūt tuo ir žavus verslo reprezentacinis ženklas, kadangi vienas simbolis gali pasakyti labai daug.

 

KOREGUOJAME

 

Viskas juda į priekį, tad suprantama, kad ir Jūsų turimo logotipo galiojimas eina į pabaigą. Viena alternatyva – kreiptis į mus ir mes sukursime naują, reprezentatyvų, inovatyvų logotipą, kuris skleis informaciją apie jūsų veiklos pobūdį. Kita alternatyva – modifikuoti esamą logotipą. Taip išlaikomas ilgus metus brandintas turinys, tačiau tuo pačiu suderinamas su modernumu, kuris koja kojon žengia su šiuolaikiniu verslu. Pasiekti daugiau galima visada!

 

Stiprus, atpažįstamas ir reprezentatyvus logotipas parduoda, skleidžia žinią ir traukia naujus klientus. Vienas ženklas – 100 funkcijų, kad verslas būtų matomas.

 

Leiskite sau pasiekti daugiau!