Svetainių talpinimas

Hostingas – tai svetainių talpinimas internete. Hostingo paslaugos apibrėžia fizinę patalpą, serverį bei kompiuterio puslapio priežiūrą, funkcionavimo užtikrinimą. Hostingas atsirado kartu su pasauliniu tinklu, tad jis yra būtinas ir turi veikti kokybiškai norint užsitikrinti, kad internetinio puslapio veikla bus sisteminga.

 

Mes siūlome hostingo paslaugas kiekvienam, kuris nori, kad jo internetiniu puslapiu būtų visapusiškai pasirūpinta. Suteikiame ne tik sisteminio lygio pagalbą, kaip kad serverių diegimas, konfigūravimas, tačiau ir tvarkomos programinio kodo klaidos, kurios garantuoja sistemingą veikimą be trukdžių. Hostingo kokybę apibrėžia greitis, kuris įvertinamas reaguojant į kliento užklausas. Labai svarbu, kad puslapis veiktų kuo greičiau ir efektyviau bei kiekviena reklamos galimybė būtų išnaudojama maksimaliai.

 

KODĖL MES?

 

  • Užtikriname sistemingą ir tvarkingą darbą. Net ir mažiausios klaidos gali sutrikdyti reklamos kampaniją, tad tokių klaidų reikia išvengti. Būtent tai mes Jums ir garantuojame, tad rinkitės tuos, kurie dirba be pertraukų.
  • Efektyviai reaguojame į kiekvieną kliento užklausą ir iškilusias problemas sprendžiame žaibo greitumu.
  • Paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis, tad patenkintas liksite ne tik mūsų suteiktomis paslaugomis, tačiau taip pat patenkinta bus ir Jūsų piniginė, nes mūsų kainos pagrįstos ir atitinkančios aukštą kokybę.

 

VISKUO PASIRŪPINSIME UŽ JUS, KAD VISĄ SAVO DĖMESĮ GALĖTUMĖTE SKIRTI VERSLUI!

 

Kartu su hostingo paslauga gausite ir priedus, kurie atvers dar platesnes naudojimosi galimybes.

 

KARTU SU PROFESIONALIA HOSTINGO PASLAUGA KARTU GAUSITE:

 

  • DNS serveriai hostingo serveryje.
  • Paštas hostingo serveriuose.
  • Interneto svetainių talpinimo paslauga.

 

KAI PROFESIONALUMAS YRA PASIEKIAMAS RANKA – KVAILA BŪTŲ NEPASINAUDOTI GALIMYBE!

 

Hostingo priežiūros darbai reikalauja žinių ir profesionalumo, tad palikite juos tiems, kurie geriausiai išmano smulkmenas. Užsisakius pilną paslaugų paketą, kuris apima skirtingų paslaugų suteikimą, būsite užtikrintas, kad Jūsų internetinis puslapis veiks kokybiškai, greitai ir be jokių trukdžių.

 

Internetinės parduotuvės kūrimas išsamiai.