Svetainių dizaino kūrimas

Internetinės svetainės dizainas – viena svarbiausių puslapio dalių, kadangi tik estetiškas vaizdas gali užtikrinti, kad kartą apsilankęs interneto naršytojas vėl sugrįš pas Jus. Nuo dizaino gali priklausyti, ar Jūsų puslapis bus patrauklus, lankomas ir mėgstamas, tad geriau kartą investuoti daugiau nei taupyti puslapio sąskaita.

 

Norėdami gauti unikalų, vienkartinį ir konkrečiai tik Jūsų verslui pritaikytą dizainą – siūlome susisiekti su mumis!

 

Teikdami dizaino paslaugas ne tik įvertiname verslo pobūdį, tačiau tuo pačiu pabandome geriausiai atskleisti pagrindinę idėją ir perteikiamą mintį. Vengiame šablonų ir nuvalkiotų dizainų, kadangi mūsų tikslas suteikti Jūsų internetiniam puslapiui kažką išskirtinio ir neįprasto. Kiekvienas verslas neša tam tikrą žinutę ir tinkamas vaizdinis tos žinutės pateikimas gali padėti sukurti ištikimų klientų ratą.

 

Dizaino pasaugos reikalingos ne tik kuriant naują internetinį puslapį ir norint jame įkvėpti gyvybės, tačiau taip pat ir koreguojant seną, kadangi pagerinti savo verslo poziciją ir puslapio lankomumo mastus niekada nėra per vėlu. Svarbiausia, kad jau paaugęs verslas geriau pažįsta savo tikslinę auditoriją, tad jam kur kas paprasčiau pasiūlyti klientams tai, ko jie nori, sukurti tokią aplinką, kokia jiems labiausiai patinka.

 

Internete matomus vaizdus naršytojai įvertina vos per kelias sekundes, tad jeigu Jūsų internetinio puslapio arba parduotuvės dizainas yra nepatrauklus ir neskatina pasirinkti – gali būti, kad daugiau čia nebus grįžtama. Prisiminkite, kad internetiniuose puslapiuose turinys yra karalius: tiek tekstinis, tiek vaizdinis. Tegul Jūsų puslapio turinys būna toks kokybiškas, kad naršytojas ne tik grįš, tačiau kartu su savimi atsives dar ir kelis draugus.

 

Reikia dizaino paslaugų? Atsakykite sau į kelis klausimus!

 

  • Kuo Jūsų verslas išskirtinis?
  • Kokios spalvos geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklą?
  • Kokias emocijas turėtų justi Jūsų internetinio puslapio lankytojas?
  • Ką norite pasakyti savo klientui?
  • Ar nebijote eiti dar nepramintu keliu?..

 

Įmonės auga, plečiasi ir intensyviai keičiasi, tad kiekvienas inovatyvus verslas privalo prisitaikyti prie kintančių visuomenės poreikių.

 

Išdrįskite būti kitoks!