Koronaviruso simptomai Versle ir jų mažinimas



Kokie yra Korona viruso simptomai versle?

Pirma tai nuo Korona virusu "susirgo" dauguma verslų - vieni daugiau, kiti mažiau. Bet yra tokių kurie liko nepaliesti ir yra tokių kurie atvirkščiai, pradėjo kilti ir augti.

Labai svarbus momentas kaip verslas greitai sugeba sureaguoti į pirmus simptomus :

  • Krito pardavimai 
  • Krito pajamos
  • Sumažėjo esami klientai
  • Prasidėjo mokėjimų vėlavimai
  • Žmonių nėra vietoje (ofise), sunku kontroliuoti

Taigi, jeigu Jūsų sprendimas - maksimaliai mažinti etatus, mažinti visas išlaidas bei SĖSTI ir LAUKTI kol viskas grįš į vėžes - JUMS ŠAKĖS! Nes šiuo atveju, visi kurie griebiasi verslo perstrategavimo ir adaptacijos Korona viruso metu, JUS aplenks šviesmečiu, pasiims Jūsų buvusius ir esamus klientus ir matysite tik nurūkstančias dulkes. Ir tada jau nespėsite niekur.. PABAIGA :) 

Kaip galime prisitaikyt?

Mes žinoma kalbėsime žiūrėdami per IT prizmę - sritį kurioje esame kaip žuvys vandenyje. Ir būtent sritį kurioje Korona viruso metu yra didelis sujudimas, kur labai aiškiai matome ĮVAIRIŲ verslų tendencijas ir priemones kurių jie griebiasi, kad PRISITAIKYTŲ.

Kaip Darwinas teigė : "Išlieka ne stipriausi, bet prisitaikantys". - Po kurio laiko mes ir pamatysime tuos kurie prisitaikė.  Ar Jūs prisitaikote??

IT technologijų pagalba šiandien galime įgyvendinti įvairius projektus, įvairius sumanymus ir idėjas. Galima sukurti paprastą reprezentacinę svetainę ar elektroninės prekybos tinklalapį ir keliauti iki įvairių verslo automatizavimo procesų, sudėtingų darbą palengvinančių įrankių kūrimą ir t.t 

IT technologijų pagalba GALITE PRISITAIKYTI! Ar visiems tą įmanoma padaryti? Reikia žinoma žvelgti į kiekvieną atvejį individualiai, įsigilinti į verslo aspektus, veikimo principus ir įvertinti visus variantus.

Tokie sprendimai kuriuos padarysite dabar bus kaip ilgalaikė "VEIDO KAUKĖ" nuo Korona Viruso. Apskritai tai turėtų būti žvelgiama kaip į galimybę OPTIMIZUOTI verslą. Nebijoti KEISTIS, nebijoti RIZIKUOTI. Viena ko reikia bijoti, tai nieko nedarymo.

Kelios trumpos istorijos ĮKVĖPIMUI :

- Verslas kuris prekiavo tik fiziškai prekėmis, visada svarstė apie elektroninę parduotuvę. Projektą delsė įgyvendinti, nes norėjo rimto el.prekybos projekto, pagal Jų konkrečius poreikius, kuriam investuoti reikėjo sąlyginai nemažai pinigų, taip pat visada trūko kokybiško laiko tinkamai pasiruošti ir prisiruošti. Prasidėjus COVID19 dauguma "sustingsta", šiuo atveju verslas operatyviai ėmėsi savo svajonių projekto, skyrė daug laiko, skyrė investicijas tokiam projektui įgyvendinti. - "Anksčiau ar vėliau būtume tą darę, ši situacija mus paragino greičiau prisitaikyti."

- Verslas dirbantis įdarbinimo sirtyje. Visada dirbo su konkrečiu projektų skaičiumi kuris minimaliai keisdavosi, žinoma turėjo atitinkamai vadybininkų aptarnauti tik tiek projektų kiek turi. Prasidėjus COVID19 Korona Virusui, jiems kilo VVS (Verslo valdymo sistemos) idėja, kaip optimizuoti darbus ir su tuo pačiu vadybininkų kiekiu praktiškai padvigubino projektų skaičių. Taip pat atrado patogų būdą kaip lengvai dirbti nuotoliniu būdu. Planuoja nuo kitų metų atsisakyti gana nemažo ofiso nuomos ir pereiti į mažą ofisą skirtą trumpalaikiams susitikimams ir pasitarimams. - " Idėja kilo visiems išsiskirsčius po namus, ir įvertinus, kad gana sudėtinga visiems dirbti "kabant ant telefono". Padaugėjo projektų užklausų. Kadangi žmones įdarbinti per karantiną greitai neišeitų, reikalingi apmokymai ir t.t Sugalvojome sistemą kaip dirbti greičiau, lengviau su esamais resursais."

Įžvelkite galimybes - Jų visada yra!