Sandėlio valdymo sistemos

Daugelis mažų ir vidutinio dydžio įmonių susiduria su problemomis valdant sandėlį ir prekes. Norint turėti efektyvų valdymą- reikalinga efektyvi sandėlio valdymo sistema.

Rinkoje neretai siūloma įvairių sukurtų sandėlio valdymo sistemų kurios vienaip ar kitaip neatitinka pilno kliento noro. Tokiu atveju tenka taikytis prie sistemos ir tenkintis suteikiamomis paslaugomis - neretai šios sistemos yra brangios. Šiai dienai pastebime didelę tendenciją sandėlio valdymo sistemų lankstumui pagal kliento poreikį. Tas ypatingai jaučiasi tarp skirtingo profilio įmonių pvz. tas kas tinka įmonei kuri dirba su elektra ir elektros prekėmis, nebūtinai tiks įmonei kuri dirba su santechnikos ar statybos prekėmis/darbais.

Sukaupę nemažą patirtį VVS (verslo valdymo sistemų) kūrime ir sandėlio valdymo sistemų kūrime, sukūrėme ypač lankstų metodą kurti sandėlio valdymo sistemas išskirtinai pagal kliento poreikius.

Šis metodas yra lanksčių modulių principas. Esame sukūrę eilę skirtingų modulių skirtingoms sistemoms  pvz. :

  • Pajamavimo modulis
  • Darbų valdymo modulis
  • Užsakymų modulis
  • Projektų valdymo modulis
  • QR prekių inventorizavimo modulis telefonu
  • Tabelių valdymas

ir t.t, esmė, kad mes esame sukūrę moduliams "stuburą" ir jis visiškai neįpareigoja kliento prie jo taikytis, t.y klientas mums išsako pageidavimus kaip jo verslui reikėtų, kad veiktų tam tikras modulis. Mes pakankamai greitai suprogramuojame tokią sistemą ir su tiek funkcijų kiek klientui reikia konkrečiam momentui. 

Svarbu žinoti, kad mūsų naudojama sistemų kūrimo metodika leidžia sistemas plėsti įvairiomis kryptimis t.y jeigu Jūs nusprendėte turėti sandėlio valdymo sistemą, bet vėliau prireikė personalo valdymo sistemos, e-komercijos valdymo sistemos ar sujungimo su buhalterine sistema - Mes savo sistemos pagalba galime tą padaryti. Šiuo atveju FANTAZIJAI RIBŲ NĖRA.

Pabaigai verta paminėti - Mūsų kuriamos individualios sistemos yra konkurencingos kainoje - susimokate už konkrečias funkcijas ir jas turite ilgam laikui, neapmokestiname "nebūtais" palaikymo mokesčiais, mėnėsinėmis nuomos kainomis, kas galiausiai "pigias" sistemas padaro brangiausiomis.