Kodėl įmonės neretai valdo projektus neefektyviai?Teko pažinti skandinaviškus valdymo principus, susipažinti su amerikietiškais valdymo principais, taip pat matyti kaip lietuviškos įmonės stengiasi diegti, bando taikyti įvairias valdymo sistemas.. bet rezultate – tai darbas dėl darbo, arba, kad užsidėti ”pliusą” DIRBAME PAGAL… kažkokį standartą, sistemą (LEAN, AGILE, CPM, PRINCE2, PMI ir t.t).

Efektas žinoma būna, bet tikrai mažas lyginant su tuo koks turi būti.

Diegtis valdymo sistemas ir dirbti pagal tokius principus yra gerai, na ir iš tiesų sveikintina, bet esminis klausimas vis tiek, kur dingsta E-FE-K-TY-VU-MAS? Ir kodėl dažnai jo nėra?frown

..nes dirbti pagal kažkokią sistemą pradžioje dažnai reiškia :

  • daugiau darbo
  • papildomi resursai
  • daugiau laiko
  • neigiamos emocijos
  • priežiūra ir t.t.

Tie kas diegiasi, bandė diegtis, tikrai žino kiek tai kainuoja (ne vien pinigine prasme).

Atsakymo trumpoji versijaEFEKTYVUMAS = procesų AUTOMATIZAVIMAS

Ilgesnė versija :

Diekite valdymo sistemą ją automatizuodami. Ką tai reiškia?  

Reiškia, kad naudodami pasirinktos valdymo sistemos pricipus tuo pačiu metu kuriate sau programą - Valdymo Sistemą (VVS -kaip programą) kuri perkelia Jūsų pasirinktus valdymo principus ir automatizuoja procesus technologijų pagalba!

Susikurkite programą kuri tiktų JŪSŲ įmonei, pagal JŪSŲ tvarką ir valdymo struktūrą, pagal Jūsų įpročius, ir tuo pačiu išlaikytų projektų valdymo principus (LEAN, AGILE ar kt. kuriuos norite taikyti).

Kodėl daugelis diegiasi programas kurios gana senos? arba apkrautos nereikalingomis funkcijomis, nepatogios, prie kurių nepatogumo ir sudėtingo funkcionalumo priverstinai reikia taikytis, ilgai mokytis naudotis ir t.t ?

Šiai dienai programavimo galimybės beribės, viskas daug paprasčiau ir greičiau nei gali pasirodyti. Programuojama išties operatyviai, sukurtos programos tampa lanksčios, jas nesudėtinga plėsti visomis kryptimis pagal kliento poreikius. 

Nereikia perkurti to kas yra, reikia susikurti tai ko įmonei tiksliai reikia (nei per daug, nei per mažai). Kas TAU kaip vartotojui naudojant keltų pasitenkinimą, kas veiktų ir būtų pritaikyta išskirtinai Jūsų įmonei.

Naudokitės technologijų galimybėmis – automatizuokite nusibodusius, neefektyvius procesus.

Ilgoji versija : parašykite mums ir pasikalbėsime. yes