Nuotolinis darbasKarantinas, jis nemažai kam padarė žalos. Bet ne apie tai. 

Yra ir geroji pusė, daugelis įmonių buvo "priversi" kažką daryti. Mąstyti nestandartiškai, prisitaikyti, kad išliktų. Adaptuoti įmonę dirbti nuotoliniu būdu tikrai nėra lengva, ypač jeigu niekada įmonė nėra naudojusi kažkokios valdymo sistemos kurios pagalba tokie dalykai smarkiai lengvėja.

Principe įmanoma daugelyje sričių veikiančioms įmonėms prisitaikyti dirbti nuotoliniu būdu. Kaip tą padaryti?

Naudoti verslo valdymo sistemą pritaikytą prie įmonės procesų, prie įmonės įpročių ir darbuotojų patogumo. Pvz. paimkime verslą kuris dirba santechnikos srityje. Turi projektus, turi darbuotojus, turi sandėlį, turi vadybininką, turi projektų vadovą. 

Darbas paprastai vyksta ofise, ten aptariami projektai, paskirstomos užduotys, vietoje sandėlys ir t.t Atrodo, kad tokią veiklą turėtų būti itin sunku tinkamai valdyti praktiškai nesusitinkant. BET - įmanoma, ir labai netgi!.

Įmonėi pritaikoma verslo valdymo sistema, kurios pagalba didžioji valdymo dalis perkeliama ir pritaikoma nuotoliniam darbui. Tai projektų valdymas, užduočių paskirstymas, apžiūros, atlikti darbai, pasiūlymų ruošimai ir t.t Netgi projektus vykdantys darbuotojai turi savo prisijungimą ir itin supaprastintą sistemą kurios pagalba nesudėtigai mato jiems visą reikalingą informaciją. Taip pat, patys be niekeno kito pagalbos gali pasiimti medžiagas iš sandėlio (duomenų kaupiklio ar mobilaus telefono pagalba), priskirti į savo projektą ir važiuoti dirbti. Vadovai, projekto vadovai, mato vykdomus projektus, kas ką atlieka, kiek laiko dirba, kokias medžiagas naudoja ir t.t 

Beveik visas darbas glai būti koordinuojamas nuotoliniu būdu. Tokias verslo valdymo sistemas kuriame mes - Pritaikytas pagal verslo procesus, konvertuojame praktiškai bet kokio verslo modelį į galimybę kontroliuoti jį nuotoliniu būdu. 

Daugiau informacijos galite rasti verslo-valdymo-sistema.lt