KAIP SU TUO PAČIU KIEKIU ŽMONIŲ PADARYTI iki 60proc daugiau darbų!?



Šį kart apie mažą verslą. KAIP SU TUO PAČIU KIEKIU ŽMONIŲ PADARYTI iki 60proc daugiau darbų!?

Kas yra mažas, kas yra didelis visi suprantame skirtingai. Na, bet mes turime tokį kriterijų, kad mažas verslas tas kuris turi iki 15 administracijos darbuotojų (vadyba, buhalterija, sandėlys, administracija, pardavimai ).

Pastebime, kad mažas verslo aparatas lygiai taip pat susiduria su tam tikrais verslo procesų sunkumais.

Viena didžiausių problemų yra nuolatinis bandymas ”išsisukti” ir įgyvendinti maksimalų projektų skaičių su ribotu kiekiu darbuotojų, o gavus naujų darbų, klientų, bandoma dar krauti darbus ant esamos komandos, arba prisiimti darbų prižadant padaryti, bet galvojant : ” ai svarbu pasiimti, paskui kažkaip žiūrėsim..” 

Atsiranda nuolatinis stresas, atsiranda kontrolės praradimas valdant personalą, valdant informaciją, susigaudant prioritetuose.

Priėjus tam tikrą ribą dažniausiai yra du keliai :

  • Vienas smarkiai kristi ant ”subinės”, nudegti kaip reikiant ir kažką daryti kitaip.
  • Antras priiminėti daugiau žmonių, bet realiai, kad ir kaip atrodytų keista tai dažnai mažai kuo pagelbėja. smiley

Kodėl taip vyksta? Kas blogai?

Taigi pikiniu metu, pirma sunku rasti žmones, antra radus juos, jiems reikia daug laiko prisitaikyti prie ”įkaitusios” atmosferos ir tempo, jie sunkiai adaptuojasi, nes visi kiti dirba maksimaliu tempu ir jiems sunku naujiems kolegoms skirti dėmesio. Tai čia vyksta toks parodaksalus dalykas : žmonių padidėja, lyg ir turėtų viskas ”suktis” lengviau, bet tampa tuo pikiniu periodu dar sunkiau..atsiranda daugiau kaštų, pridėtinė vertė nesikuria kurį laiką. Investicijos į žmones sąlyginai nemažos (prasideda jau nuo paieškos momento, o kur dar darbo vietos sukūrimas, bandomasis laikas… o jeigu jis taip ir neprilimpa?? … liūdna sad.)

Žinoma, būna atvejų kai viskas vyksta kaip knygose parašyta yes , bet tokių atvejų vienetai praktikoje.

Kodėl išskiriu mažą įmonę nuo didelės? Todėl, kad didelis aparatas lengviau sau leidžia tokius bandymus, ieškoti, priimti, bandyti, eksperimentuoti.. jo rezervas ir mechanizmas tiesiog didesnis.

Žodžiu, yra trečias kelias kurį mes siūlome mažoms (žinoma ir didelėms) įmonėms. Tokios kurios dirba pvz. statybos, santechnikos, transporto, gamybos, pardavimų ir kt. srityse.

SIŪLOME INDIVIDUALIĄ VERSLO VALDYMO SISTMĄ (VVS) pagal JŪSŲ verslo modelį, pagal JŪSŲ verslo įpročius, pagal JŪSŲ procesus. Juos galima automatizuoti, viską susisteminti ir turėti vienoje patogiai valdomoje vietoje.

VVS reiškia turėk daugiau, daryk mažiau, kontroliuok lengviau smiley

Nori daugiau info? Skambink, rašyk, bus patarta ir atsakyta.

p.s Galvojat, kad čia gali būti kosminės kainos, kad susikurti tokią sistemą sau?? NE, nebus kosmoso. Šiai dienai technologijos leidžia viską atlikti sparčiau, kokybiškiau – todėl šiai dienai sau patogią VVS sistemą gali leisti turėti daugelis mažų verslų.